WIBRACJA MIŁOŚCI. Zdrowie i relaks. OR 12.

Co to jest Wibracja Miłości? Gdzie i jak można rozpocząć swoją przygodę z wibracjami? Jakie wartości możemy spełniać korzystając z dobroczynnego wpływu muzyki wibracyjnej? Ile i jakie instrumenty są wykorzystywane do emisji dźwięków wibracyjnych?


Wibracja miłości to unikatowy sposób na rozwój duchowy i relaksację. Dźwięki wibracyjne przenikają ciało i docierają do zakamarków duszy. Wspierają zdrowie. Gośćmi dzisiejszej audycji są Asia Orłowska oraz Alek Sabuda – artyści, którzy wykorzystują instrumenty etniczne pochodzące z różnych zakątków naszego globu, do kreowania atmosfery pełnej spokoju, harmonii oraz intymnej medytacji. Asia i Alek opowiedzą o tym, jak to się stało, że porzucili nowoczesny i wielkomiejski styl korporacyjnego życia, na korzyść ścieżki rozwoju duchowego. Przekażą swoje doświadczenia i inspiracje dotyczące łączenia obszaru serca, ciała i duszy.

Co to jest Wibracja Miłości?

Asia Orłowska i Alek Sabuda – twórcy projektu Wibracja Miłości.

 

Tu możesz odsłuchać naszą rozmowę. Gośćmi audycji są Asia Orłowska oraz Alek Sabuda – twórcy projektu Wibracja Miłości

Rozmowa została nagrana w dniu 09 października 2018 roku, w trakcie koncertu na warszawskim Wilanowie. W celu odsłuchania rozmowy, przygotuj sobie słuchawki lub głośniki, znajdź wygodne miejsce, zrelaksuj się. Możesz zaprosić na odsłuchanie rozmowy także inne osoby. Wystarczy nacisnąć PLAY.

Nagranie jest bezpłatne. (Czas nagrania: 1.17.35)

Tu znajdziesz moje inne rozmowy: PODCAST

Kod RSS

Słuchając rozmowy dowiesz się:

  • Czym jest wibracja miłości?
  • Jakie są korzyści z udziału w koncertach oraz innych projektach Asi i Alka?
  • Gdzie i jak można rozpocząć swoją przygodę z wibracjami?
  • Jakie wartości możemy spełniać korzystając z dobroczynnego wpływu muzyki wibracyjnej?
  • Jakie instrumenty są wykorzystywane do emisji dźwięków wibracyjnych?
  • Poznasz Asię i Alka, wspaniałą parę bliskich sobie ludzi, inspirujących innych w ich drodze do szczęścia?

Koncert Wibracja Miłości.

Miałem przyjemność uczestniczenia w dwóch koncertach, których wartość terapeutyczną oceniam bardzo wysoko. Świadomie używam słowa koncert, ponieważ artyści kreują autentyczny spektakl posiadający swoje preludium, rozwinięcie i zakończenie. Wyraźnie zaznaczone są dwie kontrastujące ze sobą partie – pierwsza – bardziej solowa, skierowana na otwarcie i uwrażliwienie uczestników przy pomocy Shari Box – instrumentu wykorzystywanego w praktyce Nada Jogi (jogi dźwięków) i wspieranego dźwiękami  pochodzącymi z kryształowych mis.  Ten fragment koncertu trwa dokładnie 21 minut i jest skoncentrowany na wibracyjnym pobudzeniu siedmiu czakramów – energetycznych centrów naszego ciała oraz uwalnianiu głosu przez uczestników.

Instrumenty w trakcie koncertu Wibracja Miłości.

W drugiej części koncertu pojawiają się kolejne instrumenty, których terapeutyczna moc jest odczuwana wręcz fizycznie. Emitują bardzo silne fale akustyczne, które przenikają ciało i regenerują je. Jest to bardzo przyjemne. Szczególną moc mają wielkie mosiężne gongi – ponad metrowej średnicy, okrągle tafle uderzane specjalną pałką. Towarzyszą im misy tybetańskie oraz instrument niezwykły – wibrująca kryształowa piramida – wykonana w 99% z kwarcu, łącząca w sobie dobroczynny wpływ energii kryształu oraz moc zawartą w kształcie regularnej piramidy. Części koncertu uczestniczą w muzycznym dialogu, wnosząc własne wartości do trwającego terapeutycznego procesu. Trzecia część koncertu ma charakter relaksacyjny. Uczestnicy mogą swobodnie siedzieć i medytować ale najczęściej po prostu leżą wsłuchani w dźwięki relaksacyjne wydobywające się z takich instrumentów jak “kij deszczowy”, “bębenek burzowy” czy “dzwonki koshi”. Brzmienie wszystkich wspomnianych instrumentów usłyszysz słuchając naszej rozmowy.

Dodatkowe informacje na temat Asi i Alka oraz ich projektu Wibracja Miłości znajdziesz tutaj:

28 komentarzy
Share:
SEO Powered by Platinum SEO from Techblissonline