ASTROLOGIA. Mity i rzeczywistość.

Astrologia od tysięcy lat intryguje, inspiruje i wspiera ludzi w ich dążeniach. Do dzisiaj zachowały się liczne przekazy, które potwierdzają, że wielkie cywilizacje starożytne korzystały z wiedzy o wzajemnym oddziaływaniu ciał niebieskich na siebie. Badały również wpływ tego oddziaływania na przyrodę, ludzi i ich postępowanie. Znane są liczne przypadki przepowiadania na tej podstawie zdarzeń, które mają nastąpić w przyszłości. Jednak niezwykle intrygujący jest wpływ, który astrologia wywiera na życie zwykłych ludzi – ich drogę życiową, emocje, punkty zwrotne kariery, preferencje czy podejmowane decyzje.

Tutaj możesz odsłuchać naszą rozmowę.

Astrologia w kalendarzu.

Astrolog – Katarzyna Synal demonstruje ASTROKALENDARZ.

Kim jest nasz gość?

Katarzyna Synal jest  z wykształcenia artystą – grafikiem i malarką. Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie. Wiele czasu i energii poświęca na rozwój duchowy i dzięki temu zetknęła się z astrologią.

Osobiste doświadczenie wpływu astrologii na jej życie, było tak silne, że postanowiła rozwijać się dalej w tej dziedzinie. W efekcie jest już doświadczonym astrologiem a jej wiedza i zaangażowanie zasługują na uznanie. Ponieważ posiada niezwykłą wrażliwość na piękno i artystyczną wyobraźnię, jej interpretacje horoskopów w porównaniu do innych, bardzo się wyróżniają.

Zgodnie ze współczesnymi trendami, Katarzyna jest bardzo aktywną osobą. W rezultacie, przed kilkoma tygodniami, zrealizowała jedno ze swoich marzeń i wydała drukiem ASTROKALENDARZ. To bardzo godna uwagi książka, która w przystępny sposób otwiera przed czytelnikiem wiele możliwości poznania dziedziny niezwykłej. 

Do czego zachęca nas współczesna Pani Astrolog?

Żyj w zgodzie z rytmem gwiazd. To główne przesłanie Katarzyny Synal. Poszukuj informacji, co aktualnie dzieje się na niebie, jakie tworzą się układy planetarne – te duże i te codzienne, na co zwracać uwagę i na co uważać, a wszystko to, aby łatwiej Ci było nawigować swoim życiem w tej rzeczywistości. Zwracając uwagę na cykle i układy astrologiczne dostajemy wskazówki, co i dlaczego w naszym życiu się wydarza.
Na przestrzeni czasu zmieniają się układy planet, tworząc niepowtarzalną wibrację w każdym momencie. I niby żyjemy w tej samej przestrzeni, ale na każdego z nas ta przestrzeń działa inaczej. Możemy obserwować globalnie zachodzące procesy jak i procesy w nas – przestrzeń podaje temat, a każdy indywidualnie przeżywa go w swoim życiu, we własnym miejscu.

Astrologia a współczesność i wiedza naukowa.

Astrologia opiera się na podstawach związanych z obserwacjami ciał niebieskich. Bywa często mylona z nauką ścisłą, którą bez wątpienia jest ASTRONOMIA. Ale nie zawsze tak było – przez tysiąclecia, a w erze nowożytnej przez wiele wieków, to astrologia była wiedzą dominującą a astronomia jedynie wspierała astrologów w ich śmiertelnie niebezpiecznej służbie na królewskich dworach. O astrologii wspominał nawet Mikołaj Kopernik w swojej pracy “O obrotach sfer niebieskich”.

Jednak w połowie XVIII wieku, wiele europejskich uniwersytetów ( także Uniwersytet Jagielloński) zlikwidowały wydziały astrologii na rzecz rozwoju astronomii. Obecnie, środowisko naukowe traktuje astrologię jako pseudonaukę a deklarowane możliwości wyjaśniania zachowań ludzi, oddziaływaniem układu ciał niebieskich uznaje za nieuzasadnione. Jednak astrologii wciąż towarzyszy duże zainteresowanie i popularność. Godny uwagi jest fakt, że w Polsce istnieje oficjalny zawód astrologa, który jest wpisany do polskiej “Klasyfikacji zawodów i specjalności” a główna aktywność astrologów koncentruje się na interpretacji  horoskopów, które pozostawiają wiele możliwości metaforycznej interpretacji uzyskanych wyników.

Moje doświadczenia z astrologią.

Przed nagraniem rozmowy z Kasią, moje doświadczenia z astrologią były praktycznie żadne. Wiedziałem, że są wśród nas ludzie, którzy wykreślają i analizują horoskopy lub opisują cechy znaków zodiaku. Zrealizowaliśmy wspólnie tzw. “horoskop urodzeniowy”. Usłyszałem wiele ciepłych i kilka gorzkich słów na temat mojego charakteru i cech. Jednak zaskakująco celne były wskazania kilku ważnych momentów w moim życiu – z dokładnością do około miesiąca. Oczywiście Katarzyna nie wiedziała co się wydarzyło (to chyba specjalność jasnowidza) ale poprawnie wskazała moment a także znak emocji zdarzenia. Dodam, że przed wykreśleniem horoskopu nie mieliśmy kontaktu – rozmowy w trakcie której mógłbym przekazać te informacje. Jedyne co było potrzebne to precyzyjna data i godzina narodzin oraz moja intencja np: sprawy biznesowe lub zdrowie.

Tatuaż energetyzujący.

Katarzyna Synal demonstruje Tatuaż energetyzujący.

Inne projekty naszego gościa.

Podążając ścieżką rozwoju, Katarzyna wraz ze wspólniczką – Moniką Rajską – uruchomiły projekt pod nazwą MyInigo. Idea tego projektu wyznacza ścieżki wykraczania poza standardowe sposoby myślenia a dzięki temu wskazuje możliwość rozszerzania perspektywy i oceny rzeczywistości.

Obie Panie, wspólnie stworzyły całą gamę produktów wspierających rozwój duchowy i wpływających na poziom i przepływ naszej energii wewnętrznej. Na zdjęciu poniżej możesz zauważyć tatuaż na Kasi nadgarstku. Miejsce ekspozycji jest wybrane nieprzypadkowo. To ważny punkt energetyczny.

Kształt rysunku oraz jego kolor lub kolory mogą mieć wpływ na przepływ energii w tym miejscu. Monika i Kasia opracowały wiele kształtów i kolorów tatuaży na różne miejsca na ciele: na twarz, czakry, lędźwia czy często bolące stawy  – kolana, nadgarstki i łokcie. Nie ma naukowych dowodów na oddziaływanie tych kształtów. Jest jednak wiele świadectw zadowolonych klientów.

Gościem audycji jest Katarzyna Synal – jej pasja to ASTROLOGIA.

Rozmowa została nagrana w dniu 08 stycznia 2020 roku, w studio OpowiadaniaRozwojowe.pl w Warszawie.

W celu odsłuchania rozmowy, przygotuj sobie słuchawki lub głośniki, znajdź wygodne miejsce, zrelaksuj się. Możesz zaprosić na odsłuchanie rozmowy także inne osoby. Wystarczy nacisnąć PLAY.

Nagranie jest bezpłatne. (Czas nagrania: 41.43)

Słuchając rozmowy z Katarzyną Synal poznasz odpowiedzi na liczne pytania dotyczące astrologii:

  • Czym zajmuje się współczesny astrolog i w jaki sposób może Ci pomóc?
  • Jakie są rodzaje, zasady tworzenia oraz główne składniki horoskopu?
  • Co to są domy oraz osie horoskopowe – linie ascendentu i descendentu?
  • Które ciała niebieskie mają na siebie największy wpływ?
  • Co to jest i jak się wykreśla horoskop urodzeniowy?
  • Jak korzystać z astrokalendarza – narzędzia, które porządkuje wiedzę i ułatwia zrozumienie podstaw astrologii?
  • Jak wygląda idealna sesja, w trakcie której możesz skorzystać z pomocy astrologa? 

Dodatkowe informacje na temat Katarzyny Synal oraz jej projektów znajdziesz tutaj:

No comments
Share:
SEO Powered by Platinum SEO from Techblissonline