DWUPUNKT Z RENATĄ. Niezwykłe warsztaty rozwoju osobistego w Good Life Academy.

 

Na prośbę Renaty Arendt-Dziurdzikowskiej przekazuję informację i gorąco polecam udział w warsztatach Dwupunktu. Brałem udział w takich warsztatach – są bardzo pozytywne i zaskakujące.

Dwupunkt jest to metoda rozwoju osobistego generująca tzw. „cuda kwantowe” – narzędzie transformacji wymyślone kilkanaście lat temu przez dwóch lekarzy – Richarda Bartletta i Franka Kinslowa. Odkryli, niezależnie od siebie, że łączenie dwóch punktów na ciele człowieka, wsparte szczególnym stanem świadomości, powoduje zmianę. W centrum tej metody jest intencja płynąca z serca i połączenie świadomości z tzw. “polem kwantowym wszelkich możliwości”.

Bartlett i Kinslow oparli metodę na odkryciach fizyków kwantowych – współczesna wiedza potwierdza prawdy duchowe znane w tradycjach wszystkich kultur na Wschodzie i Zachodzie. To, co obaj lekarze dodali do starożytnych duchowych nauk, jest prostym zabiegiem – koncentracją świadomości na dwóch dłoniach, dotykających dwóch punktów równocześnie. Metoda jest świetna, bardzo skuteczna, coraz bardziej popularna w Europie, także jako metoda lecznicza. Metoda dwupunktowa znakomicie wspiera wszelkie procesy rozwoju potencjału, ponieważ w polu kwantowym wszystko jest już zapisane, już istnieje. Nie musimy więc niczego wymyślać, budować czy tworzyć. Odprężamy się, uwalniamy egotyczne oczekiwania, energetyczne blokady i stare wzorce. Otwieramy się na nowy potencjał. Przyzwalamy na jego urzeczywistnienie, wzrost, rozkwit i owoce. Poznasz narzędzia do natychmiastowego, samodzielnego zastosowania.

Więcej informacji znajdziesz tutaj – na stronie Good Life Academy.

No comments
Share:
SEO Powered by Platinum SEO from Techblissonline